Víkend na Wildenavě s Vojtěchem a Bárou

Uvolňuji se do svého bytostného já, protože už můžu být sám sebou

 
Budeme se věnovat poznání a přijetí svého bytostného já. 
 

 
Zaměříme se na:
 • to, co nám brání být si vědom sebe sama
 • uvolnění ze vztahových traumat 
 • reálné přiblížení se zase o kus víc k sobě samým.
 
 
V životě nejde o to hrát tu správnou roli. Jde o to VÍC CÍTIT A VÍC BÝT SÁM SEBOU.
 
 
Podíváme se na vaše současné duševní a duchovní vzorce skrze konstelace a další techniky, abyste si mohli odnést nové, pravdivější a zdravější nastavení. Vojtěch využije svoji metodu pro úvolnění starých traumatických událostí.
 

Vždycky se můžete cítit líp, když se lépe poznáte. 

 

Program dolaďujeme podle potřeb skupiny a může zahrnovat:

 • konstelace
 • vedené uvolňující meditace
 • bioenergetická cvičení
 • hlasová cvičení (zpívat nebude potřeba)
 • společné besedy.
 
Smyslem je, abyste mohli vše potřebné pochopit nejen mentálně, ale hlavně integrovat skrze emoční prožitek do těla.
 
Bioenergetické cvičení slouží na uvolnění tělesného pancíře. Naše hluboká zranění se fixují do těla, proto je užitečné pomoci tělu nahromaděné napětí uvolnit a dovolit mu více života a pružnosti, a tím se přiblížit ke stavu štěstí a zdraví.
 

Kdy: 20. - 22.9.2024

Začneme společnou besedou v pátek od 19:00. Sobotu věnujeme konstelacím a cvičením dle potřeby (hlasovým, bioenergetickým). V neděli vše doladíme a pracovní část skončíme před obědem zhruba ve 13:00. Následuje oběd a na závěr si ještě můžete zajít na procházku k Ohři nebo do okolních lesů a skal.
 

Kde: usedlost Wildenava u Karlových Varů 

Na samotě u lesa. Nenechte se zmást adresou: Rooseveltova 510, Loket
Autem je možné dojet pouze z obce Hory.
 

Cena za kurz: 2500 Kč

Pro možnosti a cenu ubytování kontaktujte paní Baudyšovou: lbaudysova@hotmail.com. 

 

Vojtěch a Barbora jsou životní partneři a oba se, každý trochu jinak, věnují práci s lidmi, kdy jsou dočasnými průvodci těch, kteří chtějí být šťastní a zdraví. Dočasnými proto, že každý z nás potřebuje stát samostatně na vlastních nohách a ostatní lidé mu mohou pouze pomoci nebo inspirovat na jeho vlastní, osobité cestě.

Vojtěch Lust se psychologií, vztahy a psychosomatikou zabývá přes 25 let. Díky konstelacím vám ukáže to, co teď neumíte nebo nechcete vidět. Přes toto poznání lze vytvořit zcela nové řešení, které vychází z podstaty věci a je reálně funkční.
Barbora Zumotová vede kurzy pro ženy i muže a pracuje s náhledy skrze konstelační principy. Vyrábí květové esence z rostlin české přírody s názvem Sluneční esence.
 
Chcete-li si na Wildenavě převzít některou ze Slunečních esencí, domluvte se s Bárou týden předem přes email zumotovab@gmail.com.
 

Přihlašování a veškeré organizační informace pouze na: lbaudysova@hotmail.com 

(případně na telefonu 737212220)
 

PSI a DĚTI :-)  Během víkendu je potřeba soustředit se na sebe a nebýt rušen, proto prosím všechny své miláčky nechte v láskyplné péči někoho jiného a na kurz doražte sami. Je to lepší i pro všechny další účastníky.

Přihlášení na víkend na Wildenavě

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

O KONSTELACÍCH

Konstelace jsou úžasné v tom, že velmi rychle a jasně ukazují pravdu. Odkrývají, co je skryto v nás, našich vztazích i ve společnosti a umožňují pochopit, co je potřeba změnit. 

Konstelační náhled lze udělat prakticky na cokoliv, ale abyste si udělali představu, zde je několik příkladů s jakou motivací můžete přijít.
 • Chci se uzdravit - můžete si zadat náhled např. na to, proč se Vám nedaří otěhotnět, proč vás trápí bolesti zad nebo proč máte boreliózu.
 • Chci harmonizovat sebe a svoje vztahy - nikdo nemá rád konflikty v rodině, v práci, s kamarády. Málokdo chce být celý život sám. Často si i sami všimnete, že některé vztahy opakujete ve stále stejném modu a nakonec končíte zklamaní, naštvaní a smutní. Konstelace umí jasně ukázat, kdo ve vztazích hraje jakou roli, proč se chováme, jak se chováme, co nás ovládá a co je potřeba udělat, aby se to změnilo a naše vztahy mohly být šťastné. Spokojenost ve vztazích je normální stav. Jen jsme si zvykli, že okolo vztahy často krachují a lidé jsou zvyklí nadávat za to na osud, společnost nebo vinit svoje blízké. Takže jestli cítíte napětí ve vašich vztazích, můžete zastavit, podívat se, jak by to šlo jinak a prostě to změnit. Je to práce, která stojí za to.
 • Chci být spokojený/á v práci - někdy máme více pracovních příležitostí a nevíme, ve které nám bude dobře. Hledáme svoje poslání a potřebujeme se dozvědět, kudy se vydat. Nebo třeba vnímáme, že jsme zablokovaní a nedaří se nám volně tvořit, pořád se musíme urputně snažit a chybí v tom radost a lehkost.