Odkládám, co mi neslouží, a otevírám se novému

Silvestr na Wildenavě s Vojtěchem a Bárou

naplněný intenzivním ponořením se do vztahu k sobě a svým nebližším se zaměřením na: 

  • prohloubení přijetí sebe sama pravdivě a láskyplně, 

  • propuštění vzorců, které nám v životě a ve vztazích už "svazují ruce".

Cílem je, abychom byli lépe vybaveni pro vytváření šťastných a spokojených vztahů.

 
Podíváme se na vaše současné duševní a duchovní vzorce skrze konstelace a další techniky, abyste si mohli odnést nové, pravdivější a zdravější nastavení. Případně se můžete zeptat na vhodné Sluneční esence, které vám mohou být pomocníky v transformačním procesu. 
 

Program může zahrnovat (upravujeme dle potřeb skupiny):

- konstelace

- bioenergetická cvičení

- hlasová cvičení 

- společné besedy

 
Smyslem je, abyste mohli vše potřebné pochopit nejen mentálně, ale hlavně integrovat skrze emoční prožitek do těla.
 
Bioenergetické cvičení slouží na uvolnění tělesného pancíře. Naše hluboká zranění se fixují do těla, proto je užitečné pomoci tělu nahromaděné napětí uvolnit a dovolit mu více života a pružnosti, a tím se přiblížit ke stavu štěstí a zdraví.
 

Kdy: 30.12. - 1.1.2023

Začneme společnou besedou v pátek od 19:00. Sobotu věnujeme konstelacím na vaše témata a večer už bude volná Silvestrovská zábava v jídelně. V neděli dopoledne si postavíme konstelaci na aktuální situaci ve společnosti, abychom měli vodítko k tomu, co pro nás bude dobré. Skončíme zhruba ve 13:00.
 

Kde: usedlost Wildenava u Karlových Varů 

Cena za kurz: 2500 Kč

Pro možnosti a cenu ubytování kontaktujte paní Baudyšovou: lbaudysova@hotmail.com. 
 

O KONSTELACÍCH

Konstelace jsou úžasné v tom, že velmi rychle a jasně ukazují pravdu. Odkrývají, co je skryto v nás, našich vztazích i ve společnosti a umožňují pochopit, co je potřeba změnit. 

 
Konstelační náhled lze udělat prakticky na cokoliv, ale abyste si udělali představu, zde je několik příkladů s jakou motivací můžete přijít.
  • Chci se uzdravit - můžete si zadat náhled např. na to, proč se Vám nedaří otěhotnět, proč vás trápí bolesti zad nebo proč máte boreliózu.
  • Chci harmonizovat sebe a svoje vztahy - nikdo nemá rád konflikty v rodině, v práci, s kamarády. Málokdo chce být celý život sám. Často si i sami všimnete, že některé vztahy opakujete ve stále stejném modu a nakonec končíte zklamaní, naštvaní a smutní. Konstelace umí jasně ukázat, kdo ve vztazích hraje jakou roli, proč se chováme, jak se chováme, co nás ovládá a co je potřeba udělat, aby se to změnilo a naše vztahy mohly být šťastné. Spokojenost ve vztazích je normální stav. Jen jsme si zvykli, že okolo vztahy často krachují a lidé jsou zvyklí nadávat za to na osud, společnost nebo vinit svoje blízké. Takže jestli cítíte napětí ve vašich vztazích, můžete zastavit, podívat se, jak by to šlo jinak a prostě to změnit. Je to práce, která stojí za to.
  • Chci být spokojený/á v práci - někdy máme více pracovních příležitostí a nevíme, ve které nám bude dobře. Hledáme svoje poslání a potřebujeme se dozvědět, kudy se vydat. Nebo třeba vnímáme, že jsme zablokovaní a nedaří se nám volně tvořit, pořád se musíme urputně snažit a chybí v tom radost a lehkost.

 

Vojtěch a Barbora jsou životní partneři a oba se, každý trochu jinak, věnují osobnímu poradenství, ve kterém jsou dočasnými průvodci těch, kteří chtějí být šťastní a zdraví. Dočasnými proto, že každý z nás potřebuje stát samostatně na vlastních nohách a ostatní lidé mu mohou pouze pomoci nebo inspirovat na jeho vlastní, osobité cestě.

Vojtěch Lust se psychologií, vztahy a psychosomatikou zabývá přes 25 let. Díky konstelacím vám ukáže to, co teď neumíte nebo nechcete vidět. Přes toto poznání lze vytvořit zcela nové řešení, které vychází z podstaty věci a je reálně funkční.
Barbora Zumotová se věnuje především výrobě květových esencí z rostlin české přírody s názvem Sluneční esence. Vede kurzy pro ženy i muže a pracuje s náhledy skrze konstelační principy. 
 
Konstelace lze propojit také s esencemi. Díky tomu můžete objevit to, co není zřetelné na vědomé vrstvě, ale může být ukryto v symbolice rostlin. 
Chcete-li si na Wildenavě převzít některou ze Slunečních esencí, domluvte se s Bárou týden předem přes email zumotovab@gmail.com.
 

Přihlašování a veškeré organizační informace pouze na: lbaudysova@hotmail.com 

(případně na telefonu 737212220)
 

PSI a DĚTI :-)

Během víkendu je potřeba soustředit se na sebe a nebýt rušen, proto prosím všechny své miláčky nechte v láskyplné péči někoho jiného a na kurz doražte sami. Je to lepší i pro všechny další účastníky.

Přihlášení na Silvestr na Wildenavě

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: