Velký kurz psychosomatiky

Zdravá duše + zdravý duch + zdravé tělo

Dvoudenní intenzivní výukový kurz s Vojtěchem Lustem

Kromě vysvětlení základních přístupů psychosomatiky probereme jednotlivé části těla, jejich funkci a jak je funkce narušena, pokud je zde nadbytek nebo nedostatek určité aktivity.

Bez pochopení souvislostí fungování ducha, duše a těla nelze dosáhnout trvalého uzdravení. Dosáhneme obvykle pouze potlačení příznaků a působení našeho chybného vzorce se projeví později znovu nebo v jiné formě.
 
Budeme se věnovat řešení konkrétních situací účastníků, ať už jich osobně nebo v rodině, a nalezení narušených vzorců chování a jejich vliv na tvorbu nemocí. Odtud pak už můžeme nahlédnout, co můžeme změnit, abychom se uzdravili.
 

Rovnováha vede ke zdraví a štěstí.

 
Seminář ve veden kombinovanou formou: přednáška, praktická cvičení a konkrétní dotazy.
Vojtěch Lust se psychosomatice aktivně věnuje přes 20 let a pomáhá lidem ke zdraví skrze pochopení sebe sama a svého fungování.
 

Co sleduje psychosomatika?

Sjednocení našich vnitřních částí, často prezentovaných jako tělo, duše, duch a porozumění jejich vzájemnému působení. Pokud tyto části začneme vnímat  a dáme jim důležitost, máme šanci pochopit je jako nutnou součást celku a tím současně dovolíme, aby se organismus začal chovat přirozeně. Je-li některá část vyloučena, jako kdybychom vyloučili brzdy v automobilu, pak se celek nemůže chovat přirozeně. To znamená, že si způsobíme újmu a ONEMOCNÍME.   

Co je cílem semináře?

Objevit souvislosti vlastních psychosomatikých potíží, jejichž pochopení nám může pomoci uzdravit se.

Pro koho je seminář určen?

Seminář je určen všem, které zajímá poznání psychosomatických souvislostí, chtějí se dozvědět něco nového užitečného pro každodenní život nebo se chtějí zbavit potíží, které je zatěžují. 

Jak dlouho seminář trvá?

2 dny, od 9:30 do 16:30  (s přestávkou na oběd)

Kdy: 11. a 12.11.2023

Cena: 3500 Kč 

Kde: Praha 1, Klimentská 50

Jen několik minut chůze z autobusového nádraží Florenc a z Masarykova či Hlavního nádraží, tedy velmi dobře dostupné i pro mimopražské účastníky.

Přihlášky:

Pro rezervaci místa je potřeba zaslat přihlášku na prihlaskynakurzy@gmail.com a po jejím potvrzení provést platbu za kurz. Případně můžete využít přihlašovací formulář vlevo.

Chcete-li vystavit fakturu, napište nám to prosím při přihlašování a připojte své fakturační údaje.

 

Seminář ve veden kombinovanou formou: přednáška, praktická cvičení a konkrétní dotazy.