Nová cesta k lásce

Ústředním tématem listopadového víkendu budou partnerské vztahy a rodičovství.

Tedy otázky jako:
- jak tvořit vztahy, ve kterých se cítíme svobodní
- co můžeme ve vztahu dávat a co můžeme dostávat
- proč si neplést partnera s maminkou či tatínkem
- proč jsou děti na žebříčku priorit až za naším partnerem a dělá jim to dobře
- jak vychovávat šťastné děti a ne "ochočené"
- a mnoho dalších.

Samozřejmě bude prostor nejen na vaše otázky, ale také na řešení bloků, které si táhnete z minulosti, možná o nich ani nevíte, ale nepříjemně ovlivňují váš život.

Jestliže chcete v životě prožívat štěstí a cítit se naplnění, nejen na chvilku, když jste něčeho dosáhli, ale každodenně, ve zcela běžných situacích, pak je potřeba udělat v sobě generální úklid a nastavit v sobě zdravé vzorce myšlení a chování, abychom dosáhli vnitřní rovnováhy, která jediná vede ke štěstí. Vychází z pocitu, že máme rádi sami sebe, děláme pro sebe to, co nám dělá dobře a věnujeme se činnostem, které naplňují naše potřeby a které nás baví.

Je to možné a je to cílem naší společné práce, které se budeme v průběhu jednotlivých víkendů věnovat. Průvodcem na této cestě bude Vojtěch Lust.

Projde s vámi situace, kdy jste v životě zažili něco, co se vám zapsalo hluboko pod kůži, že už možná ani netušíte, že to v sobě máte. Přesto jsou to zkušenosti a názory, podle kterých teď žijete a ne všechna tato přesvědčení jsou pro váš současný život užitečné nebo přímo škodí a kazí vám vaši životní spokojenost, schopnost prožívat naplno blízkost a lásku ve vztazích nebo dělat práci, která vás baví a být v ní úspěšní.

Úspěch ve všech oblastech života vychází z jednoho místa. Tím jsme my sami a naše přirozené nastavení otevřené lásce, spokojenosti a zdraví, kdy nepotřebujeme, aby nás někdo ujišťoval o tom, že jsme dost dobří, že si zasloužíme ocenění, lásku a respekt ostatních. Umíme totiž respektovat, oceňovat a mít se rádi a toto naše nastavení ostatní dobře vnímají a podle toho se k nám chovají.

Změní se celý svět okolo nás, když my sami změníte své nastavení uvnitř.

 

Vojtěch Lust je zkušený lektor s dlouholetou poradenskou praxí. 

Má velmi široké znalosti různých terapeutických technik a vytvořil si vlastní metody práce a jednoduché principy, které vám na kurzu prakticky předá

Kromě jiného se naučíte jeho originální práci s emocemi, která vám umožní pochopit, jak a proč emoce vznikají, jak na ně můžeme reagovat a jak s nimi můžeme efektivně pracovat, aby nám i "negativní" emoce jako je hněv nebo smutek byly užitečné a posouvaly naše prožívání ke stále větší, hlubší a stabilnější spokojenosti.

 

Pro koho je kurz určen:

  • pro ty, kteří jsou ochotní jít hodně do hloubky a být k sobě upřímní
  • pro ty, kteří už na sobě pracují delší dobu, ale výsledky jejich práce nejsou trvalé a uvědomují si, že potřebují jiný způsob a jiné vedení
  • pro ty, kteří si uvědomují, že nestačí pozitivní myšlení a být "sluníčkoví"

Doporučujeme absolvovat celý cyklus, abyste prošli celý proces, přesto i jednotlivý víkend je silným zážitkem, který vás výrazně posune ve vašem vnímání sebe, vztahů a vašeho životního směřování.

Termíny:

6. - 8.3. 2015
24. - 26.4. 2015
2. - 4.10. 2015
20. - 22.11. 2015
 

Mimo kurzy můžete využít možnosti osobních konzultací s Vojtěchem Lustem v jeho poradně v Praze a ujasnit si vše, co budete v průběhu této doby prožívat a jak si budete postupně přeměňovat svůj svět.
Kurzů se bude účastnit také Vojtěchova partnerka Barbora Zumotová, která pracuje s Australskými květovými esencemi. Esence můžete využít jako doplňkový prostředek pro podpoření pozitivních změn, na kterých budete pracovat.
 

Kde: Penzion Myškův mlýn, obec Luhy v okrese Příbram

Detailní informace k ubytování a stravování

Cena jednoho víkendu: 2500 Kč

Platební podmínky

Přihlášky: zasílejte e-mailem na zumotovab@gmail.com a uveďte:

  • vaše jméno a příjmení
  • telefonní číslo
  • název kurzu
  • termín víkendu, na který se přihlašujete 
  • požadavky na ubytování: samostatný pokoj (s příplatkem) nebo společně s dalšími účastníky 
  • požadavky na stravu: vegetariánská nebo masová strava