Principy šťastných a zdravých vztahů

Výcvik, který vám zprostředkuje systém práce Vojtěcha Lusta

 
 
Vojtěch Lust už se zkoumání lidské psychiky, vztahů a provázanosti mezi stavem mysli, duše a těla věnuje přes 30 let. 
Za tu dobu našel vlastní originální systém, který aplikuje při práci s klienty a nyní se rozhodl tento svůj systém a způsob práce předávat dál.
 
Jeho výhodou je, že je jednoduchý, postavený na velmi jasných základech a provázaný do všech oblastí
 

Zásadní je odhalení a odstranění všech manipulací, zneužití a závislostí, které si můžeme způsobovat a jejich nahrazení zdravým vztahem k sobě, samostatností a zralostí ke spolupráci a lásce.

 
Když tohle pochopíme, budeme už vždy vědět, kam máme směřovat a relativně snadno odhalíme, pokud se nás někdo bude pokoušet vtáhnout do vztahu založeného na závislosti místo na lásce.
 

Výcvik má 2 roviny:

  • osobní
  • výukovou
Na osobní rovině budete jako jednotlivec pracovat na vlastních tématech, která vám aktuálně brání být zdraví a spokojení. Cílem je, abyste Vojtěchův systém prožili a pochopili skrze vlastní zkušenost, protože teorie je sice hezká věc, ale pouze přes vlastní vnitřní pochopení lze znalost reálně integrovat do vlastního systému a pak ji zcela přirozeně začít používat.
 
Na rovině výukové bude Vojtěch ukazovat, vysvětlovat a pomáhat aplikovat principy práce, které fungují a sám je používá. To zahrnuje konstelace, psychosomatiku, práci s nevědomím, výklad snů, práci se symboly a bioenergetická cvičení.
 
Samozřejmě není možné během výcviku předat veškeré Vojtěchovy zkušenosti za tolik let, ale můžete pochopit principy, které pak můžete aplikovat v nejrůznějších oblastech vztahů, protože mají zcela univerzální platnost.
 
Absolvování výcviku pro vás může být intenzivní prací na sobě, která vám může pomoci zásadně přehodnotit stará paradigmata vztahů a názorů na souvislosti zdraví a mysli, které jste dosud znali. Současně vám může dát velmi kvalitní základy pro další práci s lidmi nebo integraci a prohloubení vašich znalosti ukotvením do širších souvislostí, pokud už s lidmi pracujete.
 

Kdy: 

Nyní dobíhá výcvik z roku 2020. 

Bude dokončen v těchto termínech: 27. - 28.2. (nebo 6. - 7.3.) a 1. - 2.5.2021

 
Celkem 4 víkendy, vždy sobota a neděle od 9:30 do 16:30
 

Kde: Praha 1, Klimentská 50

Jen několik minut chůze z autobusového nádraží Florenc a z Masarykova či Hlavního nádraží, tedy velmi dobře dostupné i pro mimopražské účastníky.
Sobota 6.6. se bude konat v jiném prostoru v Praze. Místo upřesníme předem.
 

Cena za celý výcvik: 12 500 Kč

 

Přihlášky:

Přihlášky zadávejte přes formulář níže a uveďte prosím v několika větách motivaci, s jakou chcete výcvik absolvovat a co by vám měl přinést. Je to důležité, abychom mohli porovnat, zda náplň výcviku a vaše očekávání jsou v souladu a výcvik pro vás má smysl.
 

Zpětná vazba z loňského výcviku:

Vláďa: Po tom společném roce, který máme za sebou, se cítím silnější, stabilnější, věci mi konečně začínají dávat smysl a často i sám dovedu odhalit příčiny toho, co se kolem mě děje.

Iveta: Absolvování ročního výcviku s Vojtěchem byla pro mě velká zkušenost, někdy tvrdá - drsná, ale dnes jsem za to ráda. Když jsem se na výcvik přihlašovala, tak jsem nevěděla co očekávat, ale musím přiznat, že jsem tam šla s takovou jakoby ezo představou a vše bylo jinak, ale správně pro mě. Největší přínos byl v tom, že to nebylo jen výukové, ale i prožitkové a v těch prožitcích a pocitech jsem si vždy nejvíce uvědomila a naučila, co a jak funguje v soužití s  ostatními bytostmi. 
Zlepšil se mi vztah s manželem, matkou, bratrem, v práci je to jiné a mnoho dalšího. Já jsem se zklidnila a spousta věcí se mě už nedotýká. Jsem vyrovnanější.
Někdy je ted pro mě těžké, když u ostatních vidím jejich špatné chování a jak si sobě tím ubližují, ale nejde jim to říct - nechápou to, já jen můžu se nějak chovat a třeba to odkoukají. Tím se nechci nad ně povyšovat, vím, že hodně pochopení mám ještě před sebou, ale zároveň i za sebou.
Zrovna před chvilkou jsem si prohlížela listy z prvního výcviku a ejhle, zase tam na mě něco vyskočilo, co jsem tehdy neviděla a ted ano, tak je pořád co objevovat a mě to baví .
Ráda bych tedy pokračovala, kdyby bylo pokračování.
 
Milá Barboro, vám bych chtěla poděkovat za úžasnou organizaci, posílání emailů, připomínání termínů, posílání nafocených listů atd.  :-)
 
Milý Vojtěchu, vám bych také chtěla poděkovat za předávání vašeho poznání. Ted mi napadla jedna věta, která mě vždy fascinovala už od mého mládí, něco kolem dvaceti let. Když je žák připraven, svého učitele si vždy najde. Já našla a za to dík  :-)