Blízkost a milování na Wildenavě (u Karlových Varů)

     27. - 29.5.2022 

s  Vojtěchem Lustem  a Bárou Zumotovou

víkend naplněný povídáním o vztazích, cvičením a konstelacemi. 

Vysvětlíme si, jak funguje blízkost v běžných vztazích a jak jinak může fungovat, abychom se ve vztazcích cítili šťastně a svobodně. Podíváme se na vaše současné duševní a duchovní vzorce skrze konstelace a další techniky, abyste si mohli odnést nové, pravdivější a zdravější nastavení. Případně se můžete zeptat na vhodné Sluneční esence, které vám mohou být pomocníky v transformačním procesu. 
 
Vojtěch a Barbora jsou životní partneři a oba se, každý trochu jinak, věnují osobnímu poradenství, ve kterém jsou dočasnými průvodci těch, kteří chtějí být šťastní a zdraví. Dočasnými proto, že každý z nás potřebuje stát samostatně na vlastních nohách a ostatní lidé mu mohou pouze pomoci nebo inspirovat na jeho vlastní, osobité cestě.
 

Program:

27.5. 19:00 Blízkost a milování s Bárou a Vojtěchem

Společná beseda a otevření víkendového tématu

Cena: 500 Kč

28.5. 10:00 Konstelace s Vojtěchem

Cena: 500 Kč
 

28.5. 14:00 Konstelace s Bárou 

Cena: 500 Kč
 

28.5. 20:00 Bioenergetika a hlasová cvičení s Vojtěchem

Bioenergetické cvičení na uvolnění tělesného pancíře. Naše hluboká zranění se fixují do těla, proto je užitečné pomoci tělu nahromaděné napětí uvolnit a dovolit mu více života a pružnosti, a tím se přiblížit ke stavu štěstí a zdraví.
Cena: 500 Kč
 

29.5. 10:00 Otázky a odpovědi s Vojtěchem a Bárou

Vše, co probereme během víkendu, můžeme ještě upřesnit, vysvětlit či ukázat skrze konstelace, abyste si odnášeli prakticky pochopené a uchopitelné informace i prožitky.
Cena: 500 Kč
 
Zvýhodněná cena za celý víkend dohromady: 2 250 Kč
 
 

O KONSTELACÍCH

Konstelace jsou úžasné v tom, že velmi rychle a jasně ukazují pravdu. Odkrývají, co je skryto v nás, našich vztazích i ve společnosti a umožňují pochopit, co je potřeba změnit. 

 
Konstelační náhled lze udělat prakticky na cokoliv, ale abyste si udělali představu, zde je několik příkladů s jakou motivací můžete přijít.
  • Chci se uzdravit - můžete si zadat náhled např. na to, proč se Vám nedaří otěhotnět, proč vás trápí bolesti zad nebo proč máte boreliózu.
  • Chci harmonizovat sebe a svoje vztahy - nikdo nemá rád konflikty v rodině, v práci, s kamarády. Málokdo chce být celý život sám. Často si i sami všimnete, že některé vztahy opakujete ve stále stejném modu a nakonec končíte zklamaní, naštvaní a smutní. Konstelace umí jasně ukázat, kdo ve vztazích hraje jakou roli, proč se chováme, jak se chováme, co nás ovládá a co je potřeba udělat, aby se to změnilo a naše vztahy mohly být šťastné. Spokojenost ve vztazích je normální stav. Jen jsme si zvykli, že okolo vztahy často krachují a lidé jsou zvyklí nadávat za to na osud, společnost nebo vinit svoje blízké. Takže jestli cítíte napětí ve vašich vztazích, můžete zastavit, podívat se, jak by to šlo jinak a prostě to změnit. Je to práce, která stojí za to.
  • Chci být spokojený/á v práci - někdy máme více pracovních příležitostí a nevíme, ve které nám bude dobře. Hledáme svoje poslání a potřebujeme se dozvědět, kudy se vydat. Nebo třeba vnímáme, že jsme zablokovaní a nedaří se nám volně tvořit, pořád se musíme urputně snažit a chybí v tom radost a lehkost.
Vojtěch Lust se psychologií, vztahy a psychosomatikou zabývá přes 25 let. Díky konstelacím vám ukáže to, co teď neumíte nebo nechcete vidět. Přes toto poznání lze vytvořit zcela nové řešení, které vychází z podstaty věci a je reálně funkční.
Barbora Zumotová se aktuálně věnuje především výrobě květových esencí z rostlin české přírody s názvem Sluneční esence. Poskytuje osobní konzultace a náhledy skrze konstelační principy. 
 
Konstelace lze propojit také s esencemi. Díky tomu můžete objevit to, co není zřetelné na vědomé vrstvě, ale může být ukryto v symbolice rostlin. Sluneční esence budou k dispozici na vyzkoušení.
Chcete-li si na Wildenavě převzít některou s esencí, domluvte se s Bárou týden předem přes email zumotovab@gmail.com.
 

Přihlašování a veškeré organizační informace pouze na: lbaudysova@hotmail.com 

(případně na telefonu 737212220)

 

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: