Silvestr na Wildenavě (u Karlových Varů)

s Vojtěchem Lustem a Bárou Zumotovou

3 dny naplněné besedováním o vztazích a rodičovství, konstelacemi a slunečními esencemi. 

Vysvětlíme si principy šťastných, zdravých a opravdu fungujících vztahů. Podíváme se na ty vaše současné skrze konstelace, abyste si mohli odnést nové, pravdivější a zdravější nastavení a povíme si o tom, jakou podporu mohou do života přinést květové esence.
 
Vojtěch a Barbora jsou životní partneři a oba se, každý trochu jinak, věnují osobnímu poradenství, ve kterém jsou dočasnými průvodci těch, kteří chtějí být šťastní a zdraví. Dočasnými proto, že každý z nás potřebuje stát samostatně na vlastních nohách a ostatní lidé mu mohou pouze pomoci nebo inspirovat na jeho vlastní, osobité cestě.
 

Program:

30.12. 18:00 RODIČE A DĚTI

Jaké jsou naše vztahy k rodičům? Jsme v nich svobodní?

Nakolik jsme připravení být rodiči nebo jací rodiče jsme či můžeme být?

S Vojtěchem a Bárou si budeme povídat o tom, co nám pomáhá dostat se k dospělosti a zralosti. Jak se uvolnit ve vztahu k rodičům a co můžeme dělat pro to, abychom byli šťastnými rodiči šťastných dětí.

Cena: 750 Kč

31.12. 10:00 PARTNERSKÉ VZTAHY

S Vojtěchem a Bárou si budeme povídat o tom, co je v partnerských vztazích funkční a zdravé a co ne.
Jak se můžeme prožívat a jak se můžeme chovat k sobě i druhému, abychom spolu byli rádi a náš vztah byl šťastný a naplněný.
Cena: 750 Kč

16:00 KONSTELACE s Vojtěchem

Konstelace jsou úžasné v tom, že velmi rychle a jasně ukazují pravdu. Odkrývají, co je skryto v nás, našich vztazích i ve společnosti a umožňují pochopit, co je potřeba změnit. 
 
Konstelační náhled lze udělat prakticky na cokoliv, ale abyste si udělali představu, zde je několik příkladů s jakou motivací můžete přijít.
  • Chci se uzdravit - můžete si zadat náhled např. na to, proč se Vám nedaří otěhotnět, proč vás trápí bolesti zad nebo proč máte boreliózu.
  • Chci harmonizovat sebe a svoje vztahy - nikdo nemá rád konflikty v rodině, v práci, s kamarády. Málokdo chce být celý život sám. Často si i sami všimnete, že některé vztahy opakujete ve stále stejném modu a nakonec končíte zklamaní, naštvaní a smutní. Konstelace umí jasně ukázat, kdo ve vztazích hraje jakou roli, proč se chováme, jak se chováme, co nás ovládá a co je potřeba udělat, aby se to změnilo a naše vztahy mohly být šťastné. Spokojenost ve vztazích je normální stav. Jen jsme si zvykli, že okolo vztahy často krachují a lidé jsou zvyklí nadávat za to na osud, společnost nebo vinit svoje blízké. Takže jestli cítíte napětí ve vašich vztazích, můžete zastavit, podívat se, jak by to šlo jinak a prostě to změnit. Je to práce, která stojí za to.
  • Chci být spokojený/á v práci - někdy máme více pracovních příležitostí a nevíme, ve které nám bude dobře. Hledáme svoje poslání a potřebujeme se dozvědět, kudy se vydat. Nebo třeba vnímáme, že jsme zablokovaní a nedaří se nám volně tvořit, pořád se musíme urputně snažit a chybí v tom radost a lehkost.
Vojtěch Lust se psychologií, vztahy a psychosomatikou zabývá přes 25 let. Díky konstelacím vám ukáže to, co teď neumíte nebo nemůžete vidět. Přes toto poznání lze vytvořit zcela nové řešení, které vychází z podstaty věci a je reálně funkční.
Cena: 500 Kč
 

1.1. 10:00 SLUNEČNÍ ESENCE Báry Zumotové

Bára bude přednášet o esencích, které tvoří z českých rostlin. O jejich použití, účincích a zkušenostech s jejich použitím.

Lípa - láska

Dub - síla

Bez - rodina

Růže - ženskost

Řebříček - duchovní cesta
 
Cena: 150 Kč
 
Na místě také bude možné esence zakoupit.
 

1.1. 11:00 KONSTELACE NEVĚDOMÍ PROPOJENÉ S ESENCEMI

Zcela nově bude Vojtěch propojovat esence a jejich hluboká témata s technikou konstelací. Díky tomu můžete objevit to, co není zřetelné na vědomé vrstvě, ale může být ukryto v symbolice rostlin.

Cena: 500 Kč

 
Můžete přijít jen na některou z nabídek programu nebo si ho užít celý za zvýhodněnou cenu 2000 Kč.

Přihlašování a veškeré organizační informace na telefonu: 777253987