Prázdniny na Wildenavě (u Karlových Varů)

s  Vojtěchem Lustem  a Bárou Zumotovou

3 dny naplněné povídáním o vztazích, konstelacemi a slunečními esencemi. 

Vysvětlíme si principy šťastných, zdravých a opravdu fungujících vztahů. Podíváme se na ty vaše současné skrze konstelace, abyste si mohli odnést nové, pravdivější a zdravější nastavení a povíme si o tom, jakou podporu mohou do života přinést květové esence.
 
Vojtěch a Barbora jsou životní partneři a oba se, každý trochu jinak, věnují osobnímu poradenství, ve kterém jsou dočasnými průvodci těch, kteří chtějí být šťastní a zdraví. Dočasnými proto, že každý z nás potřebuje stát samostatně na vlastních nohách a ostatní lidé mu mohou pouze pomoci nebo inspirovat na jeho vlastní, osobité cestě.
 

Program:

9.7. 19:00 Šťastné a zdravé vztahy s Bárou a Vojtěchem

Společná přednáška

Cena: 500 Kč

10.7. 10:00 Dětství je minulost s Vojtěchem

Osvobozující konstelační proces, kterým můžete uzavřít svoje dětstvé prožitky a projít do dospělé samostatnosti, v níž si svůj život utváříte sami.
Cena: 500 Kč
 

10.7. 14:00 Konstelace s Vojtěchem 

 
Cena: 500 Kč
 

11.7. 10:00 Otázky a odpovědi s Vojtěchem a Bárou

Vše, co probereme během víkendu, můžeme ještě upřesnit, vysvětlit či ukázat, abyste si odnášeli prakticky pochopené a uchopitelné informace i prožitky.
Cena: 500 Kč
 
 

O KONSTELACÍCH

Konstelace jsou úžasné v tom, že velmi rychle a jasně ukazují pravdu. Odkrývají, co je skryto v nás, našich vztazích i ve společnosti a umožňují pochopit, co je potřeba změnit. 

 
Konstelační náhled lze udělat prakticky na cokoliv, ale abyste si udělali představu, zde je několik příkladů s jakou motivací můžete přijít.
  • Chci se uzdravit - můžete si zadat náhled např. na to, proč se Vám nedaří otěhotnět, proč vás trápí bolesti zad nebo proč máte boreliózu.
  • Chci harmonizovat sebe a svoje vztahy - nikdo nemá rád konflikty v rodině, v práci, s kamarády. Málokdo chce být celý život sám. Často si i sami všimnete, že některé vztahy opakujete ve stále stejném modu a nakonec končíte zklamaní, naštvaní a smutní. Konstelace umí jasně ukázat, kdo ve vztazích hraje jakou roli, proč se chováme, jak se chováme, co nás ovládá a co je potřeba udělat, aby se to změnilo a naše vztahy mohly být šťastné. Spokojenost ve vztazích je normální stav. Jen jsme si zvykli, že okolo vztahy často krachují a lidé jsou zvyklí nadávat za to na osud, společnost nebo vinit svoje blízké. Takže jestli cítíte napětí ve vašich vztazích, můžete zastavit, podívat se, jak by to šlo jinak a prostě to změnit. Je to práce, která stojí za to.
  • Chci být spokojený/á v práci - někdy máme více pracovních příležitostí a nevíme, ve které nám bude dobře. Hledáme svoje poslání a potřebujeme se dozvědět, kudy se vydat. Nebo třeba vnímáme, že jsme zablokovaní a nedaří se nám volně tvořit, pořád se musíme urputně snažit a chybí v tom radost a lehkost.
Vojtěch Lust se psychologií, vztahy a psychosomatikou zabývá přes 25 let. Díky konstelacím vám ukáže to, co teď neumíte nebo nemůžete vidět. Přes toto poznání lze vytvořit zcela nové řešení, které vychází z podstaty věci a je reálně funkční.
Konstelace lze propojit také s esencemi. Díky tomu můžete objevit to, co není zřetelné na vědomé vrstvě, ale může být ukryto v symbolice rostlin.
 

Přihlašování a veškeré organizační informace na: 737212220 nebo lbaudysova@hotmail.com 

Chcete-li si na Wildenavě převzít některou s esencí, domluvte se s Bárou předem přes email zumotovab@gmail.com.