Prázdniny na Wildenavě (u Karlových Varů)

s Vojtěchem Lustem a Bárou Zumotovou

3 dny naplněné besedováním o sebelásce a vztazích, konstelacemi, psychosomatikou a slunečními esencemi. 

Vysvětlíme si principy šťastných, zdravých a opravdu fungujících vztahů. Podíváme se na ty vaše současné skrze konstelace, abyste si mohli odnést nové, pravdivější a zdravější nastavení a povíme si o tom, jakou podporu mohou do života přinést květové esence.
 
Vojtěch a Barbora jsou životní partneři a oba se, každý trochu jinak, věnují osobnímu poradenství, ve kterém jsou dočasnými průvodci těch, kteří chtějí být šťastní a zdraví. Dočasnými proto, že každý z nás potřebuje stát samostatně na vlastních nohách a ostatní lidé mu mohou pouze pomoci nebo inspirovat na jeho vlastní, osobité cestě.
 

Program:

4.7. 10:00 SEBELÁSKA s Bárou

  • Co je a co není sebeláska
  • Jak si ji mohu poskytovat
  • Kdy dát přednost druhému a kdy sebelásce a zda vůbec 
  • Jak dostatek sebelásky chrání před zneužíváním 
  • Jak si to komplikujeme ve vztazích, když nám chybí láska k sobě 

Cena: 500 Kč

4.7. 14:00 KONSTELACE V PROPOJENÍ NA SEBELÁSKU s Vojtěchem

Cena: 500 Kč
 

5.7. 10:00 VZTAHY A JEJICH PSYCHOSOMATICKÉ SOUVISLOSTI s Vojtěchem 

  • Jaký vliv mají naše vztahy na naše zdraví
  • Proč nemohu být zdravý/á, když nemám zdravý vztah k sobě i druhým.
Cena: 500 Kč
 

5.7. 14:00 KONSTELACE VZTAHŮ V PROPOJENÍ NA PSYCHOSOMATIKU s Vojtěchem

Cena: 500 Kč
 

6.7. 10:00 SLUNEČNÍ ESENCE Báry Zumotové

Bára bude přednášet o esencích, které tvoří z českých rostlin. O jejich použití, účincích a zkušenostech s jejich použitím.

Krátce zopakuje esence vytvořené v minulých letech (lípa, dub, bez, růže, řebříček) a bude se věnovat hlavně novým letošním esencím, tj. osika, modřín, pampeliška a další.

Cena: 150 Kč
 
Na místě také bude možné esence zakoupit.
 

6.7. 11:00 KONSTELACE NEVĚDOMÍ PROPOJENÉ S ESENCEMI

Vojtěch bude propojovat esence a jejich hluboká témata s technikou konstelací. Díky tomu můžete objevit to, co není zřetelné na vědomé vrstvě, ale může být ukryto v symbolice rostlin.

Cena: 500 Kč

O KONSTELACÍCH

Konstelace jsou úžasné v tom, že velmi rychle a jasně ukazují pravdu. Odkrývají, co je skryto v nás, našich vztazích i ve společnosti a umožňují pochopit, co je potřeba změnit. 

 
Konstelační náhled lze udělat prakticky na cokoliv, ale abyste si udělali představu, zde je několik příkladů s jakou motivací můžete přijít.
  • Chci se uzdravit - můžete si zadat náhled např. na to, proč se Vám nedaří otěhotnět, proč vás trápí bolesti zad nebo proč máte boreliózu.
  • Chci harmonizovat sebe a svoje vztahy - nikdo nemá rád konflikty v rodině, v práci, s kamarády. Málokdo chce být celý život sám. Často si i sami všimnete, že některé vztahy opakujete ve stále stejném modu a nakonec končíte zklamaní, naštvaní a smutní. Konstelace umí jasně ukázat, kdo ve vztazích hraje jakou roli, proč se chováme, jak se chováme, co nás ovládá a co je potřeba udělat, aby se to změnilo a naše vztahy mohly být šťastné. Spokojenost ve vztazích je normální stav. Jen jsme si zvykli, že okolo vztahy často krachují a lidé jsou zvyklí nadávat za to na osud, společnost nebo vinit svoje blízké. Takže jestli cítíte napětí ve vašich vztazích, můžete zastavit, podívat se, jak by to šlo jinak a prostě to změnit. Je to práce, která stojí za to.
  • Chci být spokojený/á v práci - někdy máme více pracovních příležitostí a nevíme, ve které nám bude dobře. Hledáme svoje poslání a potřebujeme se dozvědět, kudy se vydat. Nebo třeba vnímáme, že jsme zablokovaní a nedaří se nám volně tvořit, pořád se musíme urputně snažit a chybí v tom radost a lehkost.
Vojtěch Lust se psychologií, vztahy a psychosomatikou zabývá přes 25 let. Díky konstelacím vám ukáže to, co teď neumíte nebo nemůžete vidět. Přes toto poznání lze vytvořit zcela nové řešení, které vychází z podstaty věci a je reálně funkční.
 
Můžete přijít jen na některou z nabídek programu nebo si ho užít celý za zvýhodněnou cenu 2000 Kč.

Přihlašování a veškeré organizační informace na telefonu: 777253987

Příjezd je možný už od pátku.